Dzisiaj jest:
Twoje Menu Jesteś tutaj: Kalendarz imprez

Biuletyn Informacyjny

Jeśli chcesz otrzymywać
najnowsze informacje o naszej
szkole dodaj swój adres e-mail


Harmonogram imprez i uroczystości szkolnych

kalendarz  imprez i uroczystości szkolnych

 

 

Szkoła Podstawowa nr 100 im. F. Nullo

Rok szkolny:

      2017/2018

 

 

Uroczystości, imprezy

terminy

odpowiedzialni

1.       

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego,

Obchody 78 rocznicy wybuchu II wojny światowej,

4 września
1 września 2017

p. H. Chaber, p. A. Byczkowska, wychowawcy

p. J. Jasińska, p. A. Lewandowska

2.       

Wakacyjne chwile zaklęte w słowach i obrazach – konkurs fotograficzno – literacki dla kl. III - VII

wrzesień/październik

nauczyciele j. polskiego

3.       

Kiermasz staroci

Dzień Zwierzaka, Smaki Świata

30 września 2017

p. A.Byczkowska, p. N.Cyrek, p. M. Jastrzębska, zespół n-li,

świetlica, wolontariat, samorząd,

4.       

VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

wrzesień/październik

p. I. Farys, p. A. Rosłońska, p. A. Klusek,

p. M. Trznadel

5.       

Kulisy Teatru Wielkiego – kl. IV

I semestr

wychowawcy, nauczyciele j. polskiego

6.       

Warsztaty teatralne A. Zajta (dla chętnych klas)

cały rok

p. E. Turowska

7.       

Uroczystość pasowania na ucznia – kl. I a b

13 października 2017

p. B. Nowacka, p. B. Sztyler, p. A. Bukowska

8.       

Czytanie ze zrozumieniem – konkurs klasy  II i III

listopad

p. I. Farys, p. A. Rosłońska, p.  M. Trznadel, p.A. Klusek

9.       

Tydzień zawodów – prezentacje zawodów rodziców dzieci świetlicowych

maj/czerwiec

świetlica

10.   

Akcja „znicz”

październik

wolontariat

11.   

Spotkania autorskie (np. Szczygielski, Piątkowska ) + projekcja filmu „Dzieci Ireny Sendlerowej”

cały rok

 

świetlica, biblioteka, nauczyciele j.polskiego

 

12.   

Światowy Dzień Żywności
Zdrowe śniadanie z degustacją

16 października

wychowawcy, p. N. Cyrek,

p. M. Jastrzębska, p. M. Marchlewska

13.   

Dzień Grzeczności (projekt) kl. 0-VII

Cały rok, podsumowanie 4-6.06

wychowawcy, p. N. Cyrek,

 p. M. Jastrzębska, wolontariat+samorząd

14.   

Święto Drzewa (projekt)

listopad - marzec

p. M. Marchlewska, wychowawcy

p. U. Sobkiewicz p. A. Nowak,
p. E.Turowska, p. M.Kurek

15.   

Góra Grosza

listopad

wolontariat

16.   

Święto Niepodległości

listopad

p. P. Paszkowska, p. I. Winiarska p. U. Sobkiewicz

17.   

Konkurs „Mój patron – moje imię”

marzec

s. T. Kurdziel, p. J. Sobieszek, ks. K. Aleksandrowicz

18.   

Międzyszkolny dwuetapowy konkurs języka niemieckiego –

wrzesień,/październik, listopad

p. M. Furmanek

19.   

Konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii” kl. IV - VII

listopad-kwiecień

Nauczyciele j. polskiego

20.   

MiniLOGIA – konkurs informatyczny

25.10/15.11 etap szkolny

06.02 – etap rejonowy

22.03– etap wojew.

p. M. Legatowicz

21.   

ALFIK – konkurs matematyczny

22 marca

p. M. Legatowicz

22.   

TROPAMI PITAGORASA- konkurs matematyczny

 

p. P. Korlaga, p. M. Bobrowicz

23.   

Konkurs bożonarodzeniowy – „Anioł Bożego Narodzenia”

grudzień 2017

świetlica, p. K. Ciepielak

24.   

Kiermasz bożonarodzeniowy

grudzień

świetlica, p. K. Ciepielak

25.   

Spotkanie z muzyką „Od ucha do ucha” – spotkanie z M. Sową

wrzesień, grudzień, styczeń, marzec

świetlica, p. K. Ciepielak, p. B. Kot

26.   

Boże Narodzenie - apel

grudzień

s. T. Kurdziel, p. J. Jasińska

27.   

Olimpusek – konkurs dla e. wczesnoszkolnej, j. ang.

8, 9 stycznia 2018

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

28.   

Olimpus dla klas IV - VII

Język polski

Język angielski

Język niemiecki

 

8 stycznia

10 stycznia

10 stycznia

p. A. Nowak, p. E. Turowska,
p. U. Sobkiewicz, p. M. Świgoń,
 p. H. Grunwald,

p. K. Kaczmarczyk, p. H. Żurawska

29.   

VII edycja konkursu origami – ptaki ukryte w kołach

luty/marzec

świetlica

30.   

Apel – podsumowanie osiągnięć uczniów w I półroczu

styczeń

p. J. Miłowska

31.   

Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”

styczeń/marzec

Wychowawcy klas I –III, polonistki

32.   

Bal noworoczny

luty

Rada Rodziców

33.   

Dzień Bezpiecznego Internetu

luty

p. N. Cyrek, p. M. Jastrzębska, p. W. Wielgat, p. M. Gwardys

34.   

Dobry Samarytanin – akcja charytatywna

luty/marzec

wolontariat, s. T. Kurdziel

35.   

Konkurs matematyczny – KANGUR

marzec

p. J. Miłowska

36.   

Kiermasz wielkanocny

marzec

świetlica

37.   

Konkurs wielkanocny – konkurs plastyczny 0 - VII

marzec

p. A. Lewandowska, p. J. Jasińska

38.   

Konkurs fotograficzny

marzec/kwiecień

p. H. Żurawska, p. H. Grunwald, p. M. Świgoń

39.   

Apel Wielkanocny

marzec

 

40.   

Konkurs frazeologiczny

kwiecień

Nauczyciele j. polskiego, plastyki

41.   

DZIE{

 

 

kalendarz  imprez i uroczystości szkolnych

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 100 im. F. Nullo

Rok szkolny:

2016/2017

 

 

 

 

 

Uroczystości, imprezy

terminy

odpowiedzialni

 

1.       

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego,

rocznica wybuchu II wojny światowej,

1 września 2016

Dyrektor, wicedyrektor, wychowawcy, nauczyciele

 

2.       

Sprzątanie świata

wrzesień

p. M. Marchlewska

 

3.       

Zbiórka książek dla polonii na wschodzie

cały rok

p. A. Berbeka, p. E. Turowska

 

4.       

Kulisy Teatru Wielkiego – cykl lekcji dla kl. IV-VI

cały rok

p. A. Berbeka, p. E. Turowska, p. I. Winiarska

 

5.       

Kiermasz staroci

 

 

Dzień Zwierzaka

1 października 2016

p. A. Byczkowska, p. N. Cyrek,  p. A. Berbeka,    p. E. Turowska, p.W. Wielgat,  p. A. Karpińska, wolontariusze, świetlica

 

6.       

Konkurs przedmiotowy – Matematyka

……… – I etap

………  – II etap

………– III etap

p. P. Korlaga, p. J. Miłowska

 

7.       

Konkurs mitologiczny

 

p. U.  Sobkiewicz, p. D. Wawer, p. E. Turowska

 

8.       

Warsztaty teatralne A. Zajta (dla chętnych klas)

 

p. A. Berbeka,  p. E. Turowska

 

9.       

Konkurs przedmiotowy - j. polski

……… – I etap

………  – II etap

………– III etap

p. U. Sobkiewicz

 

10.   

Uroczystość pasowania na ucznia – kl. I a b

14 października 2016

p. B. Michniewicz, J. Jasińska

 

11.   

Czytanie ze zrozumieniem – konkurs klasy  II i III

listopad

P. I. Farys, A. Rosłońska, A. Bukowska, M. Trznadel, p. B. Nowacka, p. A. Klusek

 

12.   

Tydzień zawodów – prezentacje zawodów rodziców dzieci świetlicowych

październik/listopad

Wychowawcy świetlicy

 

13.   

Akcja „znicz”

ostatni tydzień października

wolontariat

 

14.   

Zostań wydawcą baśni (książek) – konkurs dla kl. V

październik

p. U. Sobkiewicz, p. D. Wawer, p. E. Turowska

 

15.   

Jesienne drzewo – konkurs plastyczny dla kl. 0 - III

październik

p. E. Mąka, p. A. Klusek

 

16.   

Zdrowe śniadanie

październik/listopad

p. K. Kaczmarczyk, p. W. Żebrowska, p. M. Marchlewska, p. A. Byczkowska, p. A. Karpińska, wolontariat

 

17.   

Cykliczne spotkania autorskie z Moniką Szumowską, Tomaszem Szwedem, Barbarą Wachowiak

październik/listopad

Wychowawcy świetlicy

 

18.   

Konkurs sienkiewiczowski z okazji 100 rocznicy śmierci autora (metoda projektu)  klasy 4-6

listopad

p. A. Berbeka, p. E. Turowska, p. U. Sobkiewicz, p. D. Wawer, p. I. Winiarska

 

19.   

Góra Grosza

listopad

Wolontariat

 

20.   

Konkurs świetlicowy dla kl. III -  „Jakie znasz zawody?”

listopad

p. N. Cyrek, p. B. Kot

 

21.   

Święto Niepodległości - apel

listopad

p. A. Berbeka, p. I. Winiarska

 

22.   

Dzień Seniora

18 listopada

Wychowawcy świetlicy

 

23.   

Dzień Pluszowego Misia 0 - VI

25 listopada

Wolontariat

 

24.   

Andrzejki – wieczór czarów i wróżb

listopad

Wolontariat

 

25.   

Maraton filmowy z Baltazarem Gąbką w 100 rocznicę urodzin Stanisława Pagaczewskiego. 0 - III

listopad

p. A. Bukowska, p. B. Nowacka

 

26.   

Międzyszkolny dwuetapowy konkurs języka niemieckiego –

październik, listopad, marzec

p. Furmanek

 

27.   

Konkurs czytelniczy „Znamy, bo czytamy” klasy 

II i III

Listopad

Biblioteka

 

28.   

ALFIK – konkurs matematyczny

 

p. B. Nowacka, p. P. Korlaga

 

29.   

„Mikołajki z Mikołajkiem” - gazetka

grudzień

p. U.  Sobkiewicz, p. D. Wawer

 

30.   

Rodzinne warsztaty origami

grudzień

p. K. Ciepielak, p. N. Cyrek

 

31.   

TROPAMI PITAGORASA- konkurs matematyczny

 

p. P. Korlaga

 

32.   

TALON SERCA

grudzień

Wolontariat

 

33.   

Konkurs bożonarodzeniowy – ozdoby na choinkę

grudzień 2016

p. Byczkowska, p. Żebrowska

 

34.   

Spotkanie z muzyką od ucha do ucha – spotkanie z M. Sową

Grudzień, styczeń i marzec

Wychowawcy świetlicy

 

35.   

Boże Narodzenie – Spotkanie świąteczne.

grudzień

p. J. Sobieszek, s. Kurdziel

 

36.   

Zimowy pejzaż – konkurs plastyczny dla kl. 0 - III

styczeń

p. E. Mąka, p. A. Klusek, p. D. Mizera, p. D. Migdalska

 

37.   

Spotkanie poetyckie – prezentacje, recytacje w j. polskim i j. angielskim

styczeń

p. H. Żurawska, p. H. Grunwald, p. J. Mazurkiewicz

 

38.   

Konkurs „Mój patron – moje imię”

Styczeń/marzec

s. T. Kurdziel, p. J. Sobieszek

 

39.   

VII edycja konkursu origami – bajki świata

styczeń/marzec

Wychowawcy świetlicy

 

40.   

Apel – podsumowanie osiągnięć uczniów w I półroczu

luty

p. J. Miłowska, p. W. Wielgat

 

41.   

Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”

styczeń/luty

p. Sobkiewicz, p. Wawer, p. Berbeka, p. Turowska

 

42.   

Bal noworoczny

styczeń/luty

Rada Rodziców, wychowawcy

 

43.   

Dobry Samarytanin – akcja charytatywna

luty/marzec

s. T. Kurdziel, p. J. Sobieszek

 

44.   

Konkurs matematyczny – KANGUR

 

p. A. Bukowska, p. P. Korlaga

 

45.   

Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

marzec

p. M. Marchlewska

 

46.   

Mini olimpiada z j. angielskiego dla kl. VI

marzec

p. H. Żurawska, p. H. Grunwald

 

47.   

Kiermasz wielkanocny

marzec

Wychowawcy świetlicy

 

48.   

Konkurs wielkanocny – konkurs plastyczny 0 - VI

marzec

Wychowawcy klas 0-III, p. Byczkowska

 

49.   

Światowy Dzień Wody oraz ochrony Bałtyku

i  Rok Rzeki Wisły międzyszkolny konkurs filmowy

marzec

p. A. Berbeka, p. E. Turowska, p. M. Marchlewska

 

 

50.   

Konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii” II - VI

marzec/kwiecień

p. A. Berbeka, p. D. Wawer, p. E, Turowska, p. U. Sobkiewicz, p. I. Farys, p. A. Rosłońska,       

  p. M. Trznadel, p. A. Klusek

 

51.   

Konkurs z j. niemieckiego dla kl. IV-VI

marzec/kwiecień

p. M. Furmanek

 

52.   

Międzynarodowy dzień teatru

marzec/kwiecień

p. I. Farys, p. A. Rosłońska,  p. M. Trznadel,

p A. Klusek, p. I. Winiarska

 

53.   

Konkurs fotograficzny

marzec/kwiecień

p. H. Żurawska, p. H. Grunwald

 

54.   

Gazetka rodem ze starożytności – kl. V

marzec

p. U. Sobkiewicz, p. D. Wawer

 

55.   

Reklamuję produkty przyszłości – (S. Lem 95 – urodzin i 10 śmierci)  

marzec /kwiecień

p. Wawer, p. Sobkiewicz

 

56.   

Apel Wielkanocny

marzec

p. A. Lewandowska, p. D. Mizera, p. D. Migdalska, p. I. Winiarska.

 

57.   

DZIE{

 

.


 facebook

 

 

 

 
Konto szkoły nr:
29 1030 1508 0000
0005 5033 8068