Dzisiaj jest:
Twoje Menu Jesteś tutaj: Sport

Biuletyn Informacyjny

Jeśli chcesz otrzymywać
najnowsze informacje o naszej
szkole dodaj swój adres e-mail


51. Warszawska Olimpiada Młodzieży
Rozpoczął się rok szkolny, więc ruszyły rozgrywki 51. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. 
W poniedziałek 18.09.2017 na Kopa Cwila odbyły się Ursynowskie zawody w Biegach Przełajowych w których uczestniczyła nasza szkoła.
 
Gratulujemy wszystkim reprezentantom SP 100 !!!

 
XX Bieg Passy

Gratulacje dla Szkoły Podstawowej nr 100 za zajęcie II Miejsca w klasyfikacji szkół za największa frekwencję w XX Biegu Passy. Ursynów 30.09 2017 r. 

 
Finał dzielnicowego WOM-u w unihokeju dziewcząt

     14 listopada 2015r.  w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 323 im. Polskich Olimpijczyków odbyły się finały dzielnicowych eliminacji w unihokeju dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła II miejsce, mimo gry bez trzech podstawowych zawodniczek. Gratulujemy.

 
Europejski Tydzień Sportu

Związek Piłki Ręcznej w Polsce przyłączył się do akcji „Bądź aktywny”, która wpisuje się w program Europejskiego Tygodnia Sportu.

Z tej okazji w naszej szkole odbył się pokaz treningu piłki ręcznej. Pod okiem reprezentantek Polski trenowali uczniowie klas IV – VI. Zajęcia prowadziły : Monika Stachowska, Patrycja Królikowska, Hanna Sądej, Joanna Waga, Agnieszka Jochymek, Joanna Gadzina i Katarzyna Pasternak.

           Po zajęciach, a nawet w ich trakcie, dzieci mogły porozmawiać z kadrowiczkami, otrzymać pamiątkowe zdjęcia, autografy i gadżety związane ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Ręcznej. Imprezie towarzyszyła maskotka Men’s EHF Euro 2016 , czyli High Five. Szkoła otrzymała od ZPRP dwa komplety znaczników (koszulki) do gry a także tabliczki pod notatki.

Bardzo podobało nam się to spotkanie. Miło byłoby nam, gdybyśmy mogli częściej gościć reprezentantów Polski w różnych dyscyplinach sportowych. Wszak nie od dziś wiadomo, że sport jest mocną stroną „Setki”.

 

^  ROK SZKOLNY 2015/2016  ^

 
Sztafetowe Biegi Przełajowe - Warszawska Olimpiada Młodzieży

   Dwa dni po indywidualnych biegach przełajowych, w dzielnicowych eliminacjach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, przyszedł czas na sztafety. Po bardzo emocjonujących zawodach, chłopcy z naszej szkoły wywalczyli II miejsce.

 
Indywidualne Biegi Przełajowe - Warszawska Olimpiada Młodzieży
   Pod Kopą Cwila odbyły się indywidualne zmagania ursynowskich szkół w biegach przełajowych. Mistrzostwa dzielnicy były eliminacjami do miejskich finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Miłosz Ośko z naszej szkoły nie dał szans innym chłopcom i wygrał te zawody.

 

^  ROK SZKOLNY 2014/2015  ^

 

^  ROK SZKOLNY 2013/2014  ^

 
MISTRZOSTWA URSYNOWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

     W zakończonych MISTRZOSTWACH URSYNOWA w biegach przełajowych, dziewczynki naszej szkoły wywalczyły w biegach sztafetowych VII miejsce, a chłopcy V miejsc. Indywidualnie Miłosz Ośko okazał się najlepszy - zajął I miejsce, Helena Skowrońska VIII miejsce. Co zapewniło im awans do Mistrzostw Warszawy. Gratulujemy.

 

"Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu"
 

.


 facebook

 

 

 

 
Konto szkoły nr:
29 1030 1508 0000
0005 5033 8068