Kiedy do biblioteki?

11.02.2021

SZANOWNI CZYTELNICY!

BIBLIOTEKA SZKOLNA pracuje w trybie zdalnym i stacjonarnym.

WYPOŻYCZENIA dla uczniów klas, które uczęszczają na zajęcia stacjonarne, realizowane są tradycyjnie poprzez wizytę w placówce, natomiast dla czytelników klas, które mają lekcje zdalne – po uprzednim zamówieniu tytułu za pośrednictwem dziennika elektronicznego lub poprzez pocztę elektroniczną na adres e-mail: a.dmowska@sp100.edu.pl.

Po otrzymaniu informacji o gotowości książki do odbioru, po zamówione pozycje należy zgłosić się do dyżurujących pracowników portierni. Jest to możliwe od poniedziałku do piątku do godziny 19.00.

Jeśli chodzi o ZWROTY, proszę o dołączanie do zwracanych książek karteczki z napisem ZWROT.
Zwrotów nie trzeba zgłaszać bibliotekarzowi.

Zapraszamy! 🙂

Biblioteka SP100