Świetlica w roku 2021/22

08.06.2021

Ważna informacja dla Rodziców, którzy chcą zapisać dziecko do świetlicy w nowym roku szkolnym 2021/22 – prosimy o pobranie karty zgłoszenia i złożenie jej w sekretariacie szkoły lub u wychowawców świetlicy do 30 czerwca 2021r.
Jeśli nie mają Państwo możliwości wydrukowania karty, to są one dostępne w szkole (sekretariat lub świetlica).

Prosimy zwrócić uwagę na podpisy obojga rodziców/opiekunów na obu stronach karty, wypisanie wszystkich osób odbierających dziecko oraz o wpisanie aktualnych telefonów kontaktowych do rodziców/opiekunów.