Żonkile 2021 w SP 100

05.05.2021

Dziękujemy za zaangażowanie w Akcję Żonkile 2021!
Tegoroczne wydarzenie zostało przeprowadzone zdalnie.
Uczniowie Setki wzięli udział w prelekcjach on-line, zaprojektowali mural upamiętniający 78 rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim oraz wykonali żonkile pamięci – obejrzyj film z pracami plastycznymi uczniów klas 5 – 7.

Jest nam bardzo miło poinformować, iż prace trojga uczniów:
Bianci Kroszko 7a
Darii Pawelskiej 7b
Kacpra Leymańczyka 7c,
zostały wyróżnione udziałem w wystawie online – www.nowolipki.edu.pl/zonkile-pamieci-2021-wyniki/
W konkursie plastycznym pt. „Żonkile pamięci” wzięło udział 287 uczestników. Jury wybierało nagrodzone prace spośród 309 zgłoszonych. Konkurs był skierowany do warszawskiej młodzieży w wieku 6 – 19 lat.
Gratulujemy wyróżnionym sukcesu!

Dyrektor Muzeum POLIN p. Zygmunt Stępiński przesłał nam dyplom i podziękowania za udział w akcji i wyraził nadzieję, że w przyszłym roku również włączymy się w obchody rocznicy powstania w getcie.