Doradztwo Zawodowe

10.10.2021

Nasza szkoła bierze udział w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej: Warszawa Talentów – rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy.
Projekt ma na celu:
– utworzenie Stołecznego Punktu Informacji i Kariery;
– tworzenie Punktów Informacji i Kariery w szkołach podstawowych;
– podnoszenie kwalifikacji i kompetencji nauczycieli realizujących zadania z zakresu doradztwa zawodowego;
– podejmowanie działań na rzecz intensyfikacji współpracy szkół z otoczeniem społeczno – gospodarczym.
Projekt ruszył od 1 września 2021r. W tej chwili podejmowane są jeszcze działania organizacyjne. Planowany termin uruchomienia Punktu Informacji i Kariery w SP100 to styczeń 2022r.
Osoby zainteresowane zachęcamy do śledzenia szkolnych aktualności, gdzie będziemy zamieszczać wszelki informacje na temat projektu.