Karty ucznia ZTM

15.09.2021

ZTM przypomina, że Karty Ucznia, uprawniające uczniów szkół podstawowych do bezpłatnych przejazdów Warszawskim Transportem Publicznym wydane w 2017 roku, stracą ważność 30 września 2021 r.

Wnioski o przedłużenie uprawnień można składać drogą elektroniczną, za pośrednictwem linku https://kartaucznia.ztm.waw.pl/e48c185b , dedykowanego dla Szkoły Podstawowej nr 100.

Wniosek w tradycyjnej formie (papierowej) można złożyć w sekretariacie szkoły – pobierz.

Szczegółowe instrukcje:

Dzieci, które rozpoczną naukę w szkole w roku szkolnym 2021/2022, otrzymają pierwsze Karty Ucznia na początku roku szkolnego. Rodzice mogą złożyć wniosek on-line za pośrednictwem strony internetowej.