Karty ucznia ZTM

24.04.2021

W tym roku mija 4 lata od wydania pierwszych Kart Ucznia, których termin ważności kończy się w dniu 30 września 2021 r.

W celu usprawnienia operacji wymiany nośników oraz przedłużenia uprawnień, Zarząd Transportu Miejskiego przygotował specjalny link https://kartaucznia.ztm.waw.pl/e48c185b , dedykowany dla Szkoły Podstawowej nr 100, za pomocą którego można złożyć wniosek o nową Kartę Ucznia.

Zarząd Transportu Miejskiego dołoży wszelkich starań, aby wszystkie wnioski o Karty Ucznia złożone do 23.05.2021 zostały dostarczone do szkół przed pierwszym dzwonkiem nowego roku szkolnego.

Wniosek w tradycyjnej formie (papierowej) można złożyć w sekretariacie szkoły – pobierz.

Szczegółowe instrukcje: