Szczepienia w szkołach

10.09.2021

Zachęcamy wszystkich Rodziców uczniów klas 7 – 8 (dzieci w wieku 12-18 lat) do skorzystania z możliwości zaszczepienia się przeciwko COVID-19 podczas akcji zorganizowanej na terenie szkoły. Prosimy o zapoznanie się z listem Zastępcy Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy Pani Renaty Kaznowskiej.

Zapraszamy na webinaria prowadzone przez dr Anetę Górską – Kot – lekarza pediatrę, ordynatora oddziału pediatrycznego Szpitala
Dziecięcego im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza. Spotkania mają charakter otwarty. Nie obowiązują zapisy.

·       3 września br. godz. 18.00 webinaria dla rodziców z udziałem dr Anety Górskiej-Kot. Webinar z tłumaczem języka migowego  Kliknij tutaj aby dołączyć do spotkania

·       4 września br. godz. 18.00 webinaria dla rodziców z udziałem dr Anety Górskiej-Kot. Webinar bez tłumacza języka migowego.  Kliknij tutaj aby dołączyć do spotkania

Załączamy również kwestionariusze wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby małoletniej oraz osoby dorosłej.

Prosimy Rodziców uczniów klas 7 – 8 o wypełnienie do 3 września krótkiego formularza – informacja została przesłana do Państwa na Librusie.

Szczepienie odbędzie się w dniu 14-09-2021 godz. 08:30-12:00 w gabinecie 027 segment C.

Osoby biorące udział w szczepieniu proszone są o podpisanie klauzuli informacyjnej i dostarczenie jej do sekretariatu do dnia 13.09.2021.