• Czcionka
  • Kontrast

Sukcesy sportowe

23.06.2021

Na początku czerwca nasi sportowcy startowali w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. W środę 9 czerwca dziewczęta wywalczyły III miejsce na Ursynowie w mini piłce nożnej, a chłopcy w piątek 11 czerwca startowali w zawodach lekkoatletycznych, w których Mateusz Marczak zajął II miejsce w skoku w dal w Warszawa i awans na Mistrzostwa Mazowsza, Tomek Wyszogrodzki IV miejsce w biegu na 100m w Warszawie, a Jerzy Pietrzyk XI w pchnięciu kulą w Warszawie. Gratulujemy!!

Z ostatniej chwili:
Mateusz Marczak wicemistrzem Mazowsza w skoku w dal! Wynik 5,25 m! Wielkie gratulacje!!!

A reprezentacja naszych dziewcząt reprezentowała Ursynów na Mistrzostwach Warszawy w piłce nożnej – gdzie zajęła 7 miejsce. Gratulujemy.