• Czcionka
  • Kontrast

W świetlicy się dzieje

07.10.2021

EKO-JESIEŃ w świetlicy

A jesienią w świetlicy jesteśmy EKO!!! Nasze świetliczaki miały okazję pokazać swoje talenty plastyczne i wykonać eko – torby z motywem jesiennym. Zajęcia rozwijały nie tylko zdolności plastyczne uczniów, ale również wdrażały do ważnego tematu jakim jest ekologia i poszanowanie środowiska!

Spotkanie z muzyką „OD UCHA DO UCHA”

Nam świetliczakom w duszy gra!!! INSTRUMENTY, DŹWIĘKI, MUZYKA wspaniała przygoda !!! 4 października odbyły się zajęcia muzyczne „Od ucha do ucha – BYCZEK FERNANDO z muzyką hiszpańską”. Zajęcia miały na celu rozbudzenie naturalnej kreatywności, twórczych zachowań poprzez ruch, rytm, śpiew oraz aktywny odbiór muzyki. 

Pozostałe aktualności #Świetlica

Świetlica w roku 2021/22
Świetlicowy konkurs - wyniki
COVIDowy bal
Tłusty czwartek
Zima, pada śnieg...
Świetlicowy konkurs

Aktualności - wszystkie kategorie

#Komunikaty

Zobacz

#Szkoła

Zobacz

#Sport

Zobacz

#Świetlica

Zobacz

#Biblioteka

Zobacz

#Wolontariat

Zobacz

#Stołówka

Zobacz

#Samorząd

Zobacz
SP 100
ul. Taneczna 54/58,
02-829 Warszawa

Partnerzy sp 100

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności.