Dyktando - spróbujesz?

12.10.2021

Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w specjalnym dyktandzie z okazji Święta Edukacji Narodowej!

Na wszystkich uczestników czekają nagrody, a dla Nauczyciela, który uzyska najlepszy wynik portal Dyktanda.pl przygotował nagrodę główną – do wyboru tablet (Samsung 10 cali) lub projektor (Overmax Multipic 5.1)

Dyktando rozgrywane będzie w dwóch kategoriach:
dla Uczniów o godzinie 19:00 (14.10.2021 r.)
dla Nauczycieli o godzinie 20:00 (14.10.2021 r.)

Udział w dyktandzie jest bezpłatny! Pod uwagę brana będzie poprawność rozwiązywania oraz tempo rozwiązywania (im szybciej, tym lepiej).

Aby dołączyć do Dyktanda na Święto Edukacji Narodowej wystarczy zalogować lub założyć konto użytkownika na portalu Dyktanda.pl, a następnie kliknąć przycisk “Zapisz się do konkursu” znajdujący się na poniższej stronie:

Dyktanda konkursowe udostępnione zostanie do rozwiązywania o wskazanych godzinach (tj. o 19:00 dla uczniów i o 20:00 dla nauczycieli).

Zachęcamy wszystkich do podjęcia wyzwania i zmierzenia się z meandrami ortograficznymi języka polskiego!