Dzień Dziecka w Setce

01.06.2021

Świętowanie Dnia Dziecka w SP 100 zaczęliśmy już 31 maja organizując dla klas 2 -3 w świetlicy spotkanie z muzyką „Od ucha do ucha”. Tym razem p. Marcelina Sowa zabrała nas w świat muzyki klezmerskiej. Także kl. 4 b rozpoczęła obchody dzień wcześniej wizytą w Zagrodzie Edukacyjnej i nawiązywaniem bliższych relacji z…… Alpakami 🙂
1 czerwca książki i zeszyty zostały w domach, a nauczyciele i rodzice stanęli na głowie, by ten dzień upłynął w miłej, radosnej i beztroskiej atmosferze.

Jedni wybrali się do kina, inni na trampoliny czy ściankę wspinaczkową, jeszcze inni hasali po Lesie Kabackim, a Ci, co zostali w szkole, mogli pograć w swoje ulubione planszówki, pooglądać filmy, napisać list z urodzinowymi życzeniami do Królowej Elżbiety II (ciekawe, czy odpisze?), pobawić się na szkolnych boiskach, wziąć udział w świetlicowych konkurencjach sprawnościowych, zrobić slime’y, zjeść pizzę, ciacha i tradycyjne już, zakupione przez Radę Rodziców, lody. Chyba nikt nie miałby nic przeciwko, gdyby Dzień Dziecka był codziennie!

Wszystkim dzieciom i tym małym i tym większym życzymy, by zawsze miały dużo powodów do radości i uśmiechu, żeby rozwijały swoje talenty i pasje, spełniały marzenia i miały wspaniałych przyjaciół!