Fizyka na fotografii

27.05.2021

Z przyjemnością informujemy, że z pięciorga uczniów naszej szkoły, którzy zakwalifikowali się do wojewódzkiego finału konkursu fotograficznego: „Ciekawa fizyka, czyli zjawiska fizyczne w fotografii” organizowanego przez Społeczne Towarzystwo Oświatowe, aż troje otrzymało tytuł laureatów w kategorii zdjęcie pojedyncze zjawiska fizycznego i tak:

Laureatem 1 miejsca została Maria, uczennica klasy 8c, za zdjęcie : „Promień Słońca”;
Laureatami 3 miejsca zostali: Julia, uczennica klasy 8c, za zdjęcie: „Jak dwie krople wody” oraz Jakub, uczeń klasy 8c, za zdjęcie „Lustrzany kamuflaż”.

Serdeczne gratulację dla laureatów, szczególnie że konkurs ten jest ujęty w wykazie MKO, a laureatom przysługują dodatkowe punkty w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Dziękujemy p. Zygmuntowi Puchalskiemu za zachęcanie uczniów do odkrywania świata fizyki nie tylko na lekcjach.