Koduj z Gigantami

26.01.2021

Już w najbliższy weekend startuje 8 edycja „Koduj z Gigantami” pod patronatem ORE!
Tegoroczne warsztaty będą się odbywać w terminach 30.01. – 14.04. stacjonarnie w 30 miastach Polski.
Oprócz warsztatów stacjonarnych, uczniowie mają możliwość zapisu na interaktywne zajęcia online, które będą prowadzone w małych grupach.
„Koduj z Gigantami” to wydarzenie o charakterze edukacyjnym, które jest doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy o programowaniu i lepszego startu w przyszłości, a także bardziej świadomego korzystania z nowych technologii.
Warsztaty „Koduj z Gigantami” to połączenie dużej dawki wiedzy ze świetną zabawą. Dzieci mogą spróbować własnych sił w programowaniu i zacząć tworzyć własne gry czy aplikacje.
Program zajęć dopasowany jest odpowiednio do grupy wiekowej:
• uczestnicy 7 – 9 lat: SCRATCH, MINECRAFT,
• uczestnicy 10 -12: SCRATCH, APP INVENTOR,
• uczestnicy powyżej 13, roku życia: C#, VISUAL STUDIO.
Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie : www.kodujzgigantami.pl
Sprawdź szczegóły i wypełnij wraz z rodzicem formularz, aby zarezerwować miejsce: https://www.giganciprogramowania.edu.pl/wydarzenia/koduj-z-gigantami
Zapraszam – Wioletta Wielgat