• Czcionka
  • Kontrast

Koło PCK na lotnisku

16.11.2021

W dniu 4 listopada br. odbyła się wycieczka na Lotnisko Chopina w Warszawie w ramach Szkolnego Koła PCK. Celem wycieczki było poznanie pracy służb mundurowych pracujących na lotnisku. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej dokładnie omawiali procedury związane z towarami przewożonymi spoza UE w bagażu osobistym oraz ograniczenia i zakazy związane z przywozem i wywozem z Unii Europejskiej (UE) okazów roślin i zwierząt gatunków zagrożonych wyginięciem (Konwencja Waszyngtońska – CITES). Mogliśmy poznać przewodników wraz z psami tropiącymi oraz zobaczyć ich pracę na lotnisku. Na końcu wycieczki mogliśmy wejść do samolotu PLL Dreamliner i zasiąść w fotelu pilota i pasażera w Business Class.  

Pozostałe aktualności #Szkoła

Koło PCK działa
Projekt Koła PCK
Koło PCK szkoli
Szkolne Koło PCK
Akcja labirynt - kl. 5
Rozpoczęcie roku szkolnego

Aktualności - wszystkie kategorie

#Komunikaty

Zobacz

#Szkoła

Zobacz

#Sport

Zobacz

#Świetlica

Zobacz

#Biblioteka

Zobacz

#Wolontariat

Zobacz

#Stołówka

Zobacz

#Samorząd

Zobacz
SP 100
ul. Taneczna 54/58,
02-829 Warszawa

Partnerzy sp 100

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności.