PoczytajMy

14.02.2021

Miło mi poinformować, że uczniowie klasy 6c: Hanna, Krzysztof, Ignacy, Franciszek, Jarosław, Aleksander
zrealizowali projekt w ramach ogólnopolskiego programu „Młodzi w Akcji” zorganizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności. Z efektów pracy naszych szóstoklasistów można korzystać, odwiedzając stronę: https://sway.office.com/qjERIzHD5k1LHMts?ref=Link

Akcja miała na celu propagowanie postaw czytelniczych. Sprawdźcie, czy podobają się Wam efekty ich pracy.

Na stronce 🙂 znajdziecie quizy, testy do lektur i dla młodszych (kl.1-3), i dla starszych (kl.4-6).
Miłośnicy animacji mogą obejrzeć sfilmowane przygody bohaterów lektur. A to nie wszystko!
Realizacja projektu okazała się świetną przygodą, nauką przez zabawę, dlatego serdecznie zachęcam do odwiedzania strony i korzystania z jej zasobów.
Choć program już się zakończył, NASI SZÓSTOKLASIŚCI mają jeszcze wiele do powiedzenia i pokazania na stronie internetowej.
Zapowiadają kontynuację swoich działań.

Opiekunka projektu
Elżbieta Turowska