Projekt Koła PCK

24.10.2021

Koło PCK przy Szkole Podstawowej nr 100 im. płk. Francesco Nullo w Warszawie zaprasza uczniów klas 0-3 szkół podstawowych z terenu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy do wzięcia udziału w Edukacyjnym Projekcie Badawczym pt. „Aktywność społeczna Szkolnego Koła PCK na rzecz środowiska miejskiego w zakresie promocji ratownictwa”.
Celem projektu jest nauka udzielania pierwszej pomocy w sytuacji zatrzymania krążenia zgodnie z nowymi wytycznymi ERC 2021 i COVID 19.
Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku – pobierz.
Udział szkół w projekcie jest bezpłatny

Projekt został objęty honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.
Zapraszamy do udziału w projekcie.