Rozpoczęcie roku szkolnego

25.08.2021

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/22

Kochani Uczniowie,

nie możemy się już doczekać radosnego gwaru na szkolnych korytarzach. Niestety nadal obowiązują nas obostrzenia pandemiczne, dlatego ważne jest, abyśmy stosowali się do zasad, które pozwolą nam bezpiecznie uczyć się w szkole.

Do szkoły może przyjść tylko uczeń/rodzic/opiekun bez objawów infekcji lub choroby zakaźnej oraz gdy nie został nałożony na niego obowiązek kwarantanny lub izolacji domowej.
Na teren szkoły mogą wejść wyłącznie opiekunowie uczniów oddziału przedszkolnego i klas pierwszych pod warunkiem zachowania następujących zasad:

• 1 opiekun z dzieckiem/dziećmi
  • zachowanie dystansu – min. 1,5 m
  • przed wejściem do szkoły wymagana jest dezynfekcja rąk, maseczka zasłaniająca usta i nos.

Spotkanie uczniów oddziału przedszkolnego i klas pierwszych odbędzie się o godz. 8.00 w hali sportowej – wchodzimy do szkoły wejściem B.

Klasy II i III spotykają się z wychowawcami w salach lekcyjnych o godz. 8.15. Wchodzą do szkoły wejściem A.

Klasy IV – VIII spotykają się z wychowawcami w salach lekcyjnych o godz. 9.00. Wchodzą do szkoły wejściem A lub B.

Szczegółowy przydział sal w załączniku – rozpoczęcie roku.

Przypominamy także Rodzicom, których dzieci będą korzystały z opieki świetlicy, o jak najszybszym złożeniu wypełnionych deklaracji w sekretariacie szkoły – szczegóły znajdziesz tutaj.
Świetlica zaprasza dzieci od 2 września.

Osoby, które chcą zapisać dziecko na obiady, proszone są o wypełnienie deklaracji i złożenie jej do 3 września – szczegóły w aktualności lub w zakładce stołówka – opłaty.