Sukces w LOGII

17.03.2021

Z radością informujemy, że Maksymilian z klasy 7b, uzyskał tytuł LAUREATA przedmiotowego konkursu informatycznego LOGIA. Daje mu to prawo wyboru dowolnej szkoły ponadpodstawowej.

Tytuł finalisty uzyskał Krzysztof, uczeń klasy 8c.

Maksowi i Krzysiowi gratulujemy wspaniałego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów w programowaniu.

Pani Marii Legatowicz dziękujemy za czas poświęcony przygotowaniu chłopców do konkursu i gratulujemy tak wybitnych podopiecznych.

Zachęcamy wszystkich, do próbowania swoich sił w różnych konkursach, zwłaszcza tych, które dają przepustkę do szkoły ponadpodstawowej – chyba WARTO! 🙂