"Dobra karma wraca" - zbiórka

03.05.2021

Wolontariusze SP 100 zachęcają wszystkich sympatyków zwierząt małych i dużych do włączenia się w akcję zbiórki artykułów dla fundacji „Azyl pod Psim Aniołem”, zorganizowanej przez Niezależne Zrzeszenie Studentów UW. Poniżej treść komunikatu:
W dniach 5-19 maja w holu głównym DOK Ursynów (ul. Kajakowa 12b), a także w ursynowskim ratuszu, odbędą się zbiórki artykułów dla zwierząt w ramach akcji “Dobra karma wraca” – zbiórki dla „Azylu pod Psim Aniołem” organizowanej przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach akcji zbierane będą następujące artykuły:
– karma sucha i mokra (puszki i saszetki dla psów i kotów). Preferowane są karmy z zawartością mięsa co najmniej 35%;
– karma weterynaryjna. Gastro Intestinal sucha i mokra, zarówno dla psów jak i kotów. Renal dla kota suchy i mokry firmy Royal Canin. Hypoallergenic karma sucha i mokra;
– ryż, makaron, kasza, warzywa suszone i świeże, szczególnie buraki i marchew;
– żwir dla kotów;
– zabawki dla zwierząt;
– smycze, obroże, szelki (we wszystkich rozmiarach);
– środki na kleszcze, na pchły;
– podkłady dla niemowląt rozmiar 60×90 cm (preferowana jest firma Seni);
– płyny do naczyń, do mycia podłóg, odkażające z chlorem;
– worki na śmieci 60, 80 i 120 l.
Artykuły dla zwierząt można zostawiać w godzinach 9.00 – 17.00.

Plakat informujący o zbiórce znajdziesz tutaj.