Informacja dotycząca żywienia w roku szkolnym 2020/2021

W bieżącym roku szkolnym ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną (COVID-19) zaleca się korzystanie przez uczniów z żywienia tylko w sytuacjach koniecznych. Wszyscy, korzystający z żywienia w szkole, obowiązkowo zapoznają się z Regulaminem korzystania ze stołówki szkolnej.

Koszt posiłków w stołówce od 1 września 2020 r.:

• wyżywienie dla oddziału przedszkolnego – 12,00 zł – (śniadanie, obiad)
  • koszt obiadu dla ucznia – 6 zł,
  • koszt obiadu dla nauczyciela – 7 zł,
  • koszt obiadu dla pracowników szkoły niebędących nauczycielami – 7,23 zł (7 zł. + 23% vat).

Stołówka szkolna działa od 7 września 2020 r. Prosimy Rodziców o zgłaszanie dzieci na posiłki od 26 sierpnia 2020 r.  poprzez wypełnienie deklaracji, podpisanie i przesłanie mailem na adres szkoły: sp100@edu.um.warszawa.pl lub złożenie w sekretariacie szkoły.

Opłaty za posiłki należy regulować przelewem poprzez aplikację „Jem w szkole” lub na konto szkoły do 25 dnia każdego poprzedniego miesiąca. Na przelewie należy umieścić imię, nazwisko ucznia i klasę, do której chodzi.

Konto wpłat za żywienie nr: 29 1030 1508 0000 0005 5033 8068

Rodzice uczniów pozostających w trudnej sytuacji materialnej, którzy nie otrzymują dofinansowania z Ośrodka Pomocy Społecznej, mogą ubiegać się o dofinansowanie do obiadów z budżetu szkoły, zwracając się w tej sprawie do pedagoga szkolnego w każdej chwili, w której taka sytuacja zaistnieje, zgodnie z  Zarządzeniem Prezydenta m. st. Warszawy  i po wypełnieniu wniosku – pobierz.

Szanowni Rodzice, jeśli w danym miesiącu przysługuje Państwu odliczenie kosztów żywienia z powodu nieobecności dziecka w szkole, należy przed dokonaniem opłaty,  koniecznie kwotę odliczenia uzgodnić z kierownikiem stołówki p. Adamem Zawadzkim – tel. 22 643 05 78 w.2, kom. 723-248-872, mail: a.zawadzki@sp100.edu.pl.

Rodzice - wszystkie kategorie